Autolaen – Laen auto ostmiseks

Mis on Autolaen?

Autolaen on laen, mis on spetsiaalselt mõeldud sõiduki (tavaliselt auto) ostmiseks. Autolaen võib olla tagatud või tagatiseta laen, kuid enamasti on see tagatud laen, kus sõiduk toimib tagatisena.

2000 – 25 000 €al 23,9%6 – 84 kuudLähemalt..
2000 – 25 000 €al 23,9%6 – 84 kuudLähemalt..
300 — 15 000 €Al. 8,9%6 – 72 kuudLähemalt..

Autolaenu suurus ja intressimäär sõltuvad tavaliselt laenuvõtja krediidivõimekusest, sissetulekust ja krediidiajaloost. Laenuandjad võivad pakkuda ka erinevaid tingimusi, näiteks maksepuhkust või laenu eest vara kindlustamist.

Autolaenudega võivad kaasneda ka teatud piirangud, näiteks sõiduki turuväärtus või selle vanus. Autolaenudel on sageli ka fikseeritud tagasimakseperiood, mis võib ulatuda mitmest kuust kuni mitme aastani, sõltuvalt laenu suurusest.

Autolaenu võtmisel on oluline tagada, et laenu tagasimaksmise kohustus oleks vastuvõetav ja jõukohane ning et laenu võtmine sobib kokku teie finantsolukorraga. Lisaks tuleks enne autolaenu võtmist uurida erinevaid laenuandjaid ja nende pakutavaid tingimusi, et leida endale sobivaim laenupakkuja.

Seotud laenud

Autoliising
Laen auto tagatisel
Väike autoliising

    Esitage laenu taotlus


    *Teie privaatsus on meile oluline. Sellel vormil täidetud väljad on mõeldud ainult teie laenutaotluse töötlemiseks. Me ei salvesta, kasuta ega edasta teie andmeid mingitele teistele eesmärkidele, sealhulgas turunduslikule või reklaamlikule otstarbeks. Palun tutvuge meie privaatsuspoliitikaga , et saada rohkem teavet selle kohta, kuidas me teie andmeid töötleme ja kaitseme.