Laen ilma töökohata

Laen ilma töökohata” tähendab “Laenan töökohata”. Kui inimene on töökohata, siis võib olla keerulisem saada laenu võrreldes inimestega, kellel on püsiv sissetulek. Töökohata laenaja võib olla krediidiasutusele suurem risk, kuna neil puudub tõendus nende maksevõime kohta.

Kui töökohata isikul on alternatiivsed sissetulekuallikad nagu investeeringud, renditulu või sotsiaaltoetused, siis võib see suurendada võimalust saada laenu. Kuid laenusaaja peab olema võimeline tõestama oma võimet maksta laenu tagasi. Lisaks võib olla vaja esitada täiendavaid dokumente ja tagatist, et suurendada krediidiasutuse kindlustunnet. Seega võib laenu saamine olla keerulisem, kuid mitte võimatu.

Kreditex OÜ500 € – 10 000 €6 kuud – 5 aastatLähemalt..
Bondora AS100 € – 10 000 €6 kuud – 5 aastatLähemalt..
IPF Digital AS100 € – 10 000 €6 kuud – 5 aastatLähemalt..
Ferratum bank100 € – 10 000 €6 kuud – 5 aastatLähemalt..

Seotud laenud

Laen ilma isikutuvastamiseta
Laen ilma konto väljavõtteta
Laen ilma palgata
Laen ilma palgatõendita
Laen ilma sissetulekuta

    Esitage laenu taotlus


    *Teie privaatsus on meile oluline. Sellel vormil täidetud väljad on mõeldud ainult teie laenutaotluse töötlemiseks. Me ei salvesta, kasuta ega edasta teie andmeid mingitele teistele eesmärkidele, sealhulgas turunduslikule või reklaamlikule otstarbeks. Palun tutvuge meie privaatsuspoliitikaga , et saada rohkem teavet selle kohta, kuidas me teie andmeid töötleme ja kaitseme.