Krediidilimiit

Mis on krediidilimiit?

Krediidilimiit on finantsmõiste, mis kirjeldab krediidiasutuse või pangaga sõlmitud lepingus sätestatud piirmäära, kui suurt summat võite laenata või krediiti kasutada. See on teatud tüüpi laen, mida saab kasutada vastavalt lepingus sätestatud tingimustele, kuni teatud piirmäära ulatuses.

Krediidilimiit on tavaliselt määratud vastavalt kliendi finantsseisundile, krediidiajaloo ja muude asjakohaste tegurite põhjal. Limiit võib olla kindlaksmääratud summa, näiteks 10 000 eurot, või see võib olla määratud protsendina kliendi sissetulekust või varadest.

Krediidilimiidi ületamine võib kaasa tuua kõrgema intressimäära või lisatasude kohaldamise, mistõttu on oluline jälgida oma krediidi kasutamist ja tagada, et te ei ületaks oma limiiti.

Vaata lähemalt siin – Krediidilimiit.ee

Kreditex OÜ500 € – 10 000 €6 kuud – 5 aastatLähemalt..
Bondora AS100 € – 10 000 €6 kuud – 5 aastatLähemalt..
IPF Digital AS100 € – 10 000 €6 kuud – 5 aastatLähemalt..
Ferratum bank100 € – 10 000 €6 kuud – 5 aastatLähemalt..

Mis on laenulimiit?

Laenulimiit tähendab sama mis krediidilimiit ja kajastab rahasumma piiri, mille saate pärast laenu heakskiitmist kasutada. Enamasti ei ületa limiidi summa 2000 eurot, erijuhtudel võib see olla kuni 5000 eurot. Siiski tuleb arvestada, et saadaolev limiit sõltub teie sissetuleku tasemest ja krediidiajaloost. Igal krediidifirmal võivad olla oma hindamiskriteeriumid, mis mõjutavad krediidilimiidi suurust. Nende hulka võivad kuuluda vanus, kodakondsus, tööstaaž, töökoha asukoht jne.

Kuidas suurenda oma laenulimiit kuni 10000?

Krediidilimiidi tõstmine kuni 10000 eurole on väga haruldane juhtum. Teie krediidiajalugu peab olema laitmatu ja stabiilne igakuine sissetulek ei tohiks olla alla 2500 euro. Samuti peaksite ilmselt olema püsiklient selles krediidiettevõttes, mis on valmis teile sellist laenumahu pakkuma.

Kust saada krediidilimiidi 2000, 3000 ja 5000 eurot.

    Esitage laenu taotlus


    *Teie privaatsus on meile oluline. Sellel vormil täidetud väljad on mõeldud ainult teie laenutaotluse töötlemiseks. Me ei salvesta, kasuta ega edasta teie andmeid mingitele teistele eesmärkidele, sealhulgas turunduslikule või reklaamlikule otstarbeks. Palun tutvuge meie privaatsuspoliitikaga , et saada rohkem teavet selle kohta, kuidas me teie andmeid töötleme ja kaitseme.