Väikelaen

Väikelaen aitab kiireloomuliste, hädavajalike või ootamatute väljaminekute puhul, kui ees seisab kodumasinate ost, hambaravi, korteriremont, autoparandus, välisreis.

Mis on väikelaen?

Väikelaen on laen, mida antakse tavaliselt väiksemate kulutuste rahastamiseks, nagu reisimine, kodumasinate või elektroonika ostmiseks, remonditööde tegemiseks jne. Väikelaenud on tavaliselt lühiajalised laenud, mille tagasimakseperiood võib ulatuda mõnest kuust kuni paari aastani.

Väikelaenud võivad olla tagatud või tagatiseta laenud. Tagatud väikelaen on laen, kus laenuandja nõuab tagatist, näiteks vara, mille tagatisel laen antakse. Tagatiseta väikelaen on laen, mille puhul laenuandja ei nõua tagatist, kuid see võib olla seotud kõrgema intressimäära ja/või muude tingimustega.

Väikelaenud on sageli saadaval kiiremini ja vähem formaalse protsessi kaudu kui suuremad laenud. Väikelaenu saamiseks võib olla vaja ainult esitada mõned olulised isikuandmed ning kinnitada oma krediidi ajalugu ja võimekus laenu tagasi maksta.

Väikelaenud võivad olla hea võimalus ootamatute kulutuste katmiseks, kuid enne väikelaenu võtmist tuleks hoolikalt kaaluda oma võimekust laenu tagasi maksta ning uurida erinevaid laenuandjaid ja nende pakutavaid tingimusi, et leida endale sobivaim laenupakkuja.

Väikelaenud – väike laenud

1
2
3
4
5