Eralaen

Eralaen on laen, mida saab taotleda eraisik või ettevõte pangalt, krediidiühistult või muult laenuandjalt. Eralaen võib olla kas tagatiseta või tagatud laen, kus tagatiseks võib olla näiteks kinnisvara, sõiduk või muu vara. Eralaenu saab kasutada erinevatel eesmärkidel, nagu näiteks äritegevuse rahastamine, suuremate ostude tegemine, reisimine, kodu renoveerimine või ootamatute kulutuste katmine.

Kreditex OÜ 500 € – 10 000 € 6 kuud – 5 aastat Taotle..

Eralaenu taotlemine on tavaliselt kiirem ja lihtsam protsess kui panga- või äri laenude taotlemine, kuna laenuandja hindab taotleja krediidivõimekust ja vajalikud dokumendid on tavaliselt minimaalsed. Samas, eralaenude intressimäärad võivad olla kõrgemad kui näiteks kodulaenude või muude tagatud laenude intressimäärad. Eralaenu võtmisel on oluline mõista oma finantsolukorda ja tagasimaksevõimekust, et vältida võlgadesse sattumist.

Eralaen on eraisiku väljastatud laen. Kui soovite võtta laenu eraisikult, peate valida hea laenuandjat. Kui olete laenuandja ja soovite raha laenata, peate valida laenuvõtjat.

Jätkamiseks valige sobiv jaotis.

Laenud inimeselt inimesele

Mida te soovite?

Soovin laenu eraisikult või Annan laenu eraisikule!