Eralaen

Eralaen on laen, mida saab taotleda eraisik või ettevõte pangalt, krediidiühistult või muult laenuandjalt. Eralaen võib olla kas tagatiseta või tagatud laen, kus tagatiseks võib olla näiteks kinnisvara, sõiduk või muu vara. Eralaenu saab kasutada erinevatel eesmärkidel, nagu näiteks äritegevuse rahastamine, suuremate ostude tegemine, reisimine, kodu renoveerimine või ootamatute kulutuste katmine.

Kreditex pakub eraisikutele laene ilma tagatiseta. Eraisikud, kes annavad laenu, võivad pakkuda laene teistele eraisikutele. Kreditex eralaen on üks võimalus raha laenamiseks eraisikult. Soovitakse laenu eraisikult, sest see võib olla mugavam kui laenamine pankadest. Laenud eraisikute vahel on levinud praktika.

Kõik, mida peate teadma eralaenu kohta (laenu eraisikult eraisikule)

Laenud eraisikult eraisikule võivad olla paindlikumad kui laenud pankadest. Laenud eraisikutelt eraisikule on tavaliselt lühiajalised laenud. Laen eraisikule võib olla sobiv valik, kui vajatakse kiiret rahastust. Laenud eraisikule võivad olla suurepärane võimalus finantsvajaduste rahuldamiseks.

Mis on eralaen?

Eralaen on eraisiku väljastatud laen. Kui soovite võtta laenu eraisikult, peate valida hea laenuandjat. Kui olete laenuandja ja soovite raha laenata, peate valida laenuvõtjat.

Jätkamiseks valige sobiv jaotis.

Mida peab teada enne laenu saada?

 • 1. Eraisiku laenu intress
 • 2. Laenulepingu sõlmimine eraisikult eraisikule laenu väljastamisel
 • 3. Eelnevalt arvutada krediidi kulud, sealhulgas kõik kaasnevad kulud, sealhulgas notariaalsed kulud, kui neid vaja läheb. Kasuta laenukalkulaator.

Laen inimeselt inimesele / eraisikult eraisikule

Kuidas saab eraisik eraisikule laenu anda?

Kui te pakute laenu (soovite laenata raha eraisikule), peate täitma vormi alla. Palun alustage oma taotlust: “Annan laenu eraisikule …
Täpsustage kindlasti kõik laenutingimused: tagatisega või ilma tagatiseta, laenu intress ja kogu tagastatav summa, periood jne.

Siin asub Facebooki kommentaaride aken, kui te neid ei näe, siis palun logige sisse oma Facebooki kontole. Facebook.com

Seotud küsimused laenuandjale

 • Millised on tavaliselt laenupakkujate nõuded laenu andmiseks eraisikule?

  Laenu andmise nõuded võivad erineda vastavalt laenuandjale, kuid tavaliselt küsitakse laenu taotleja sissetuleku ja maksevõime kohta ning võib olla nõutud tagatise või käendaja olemasolu.

 • Kuidas kindlaks teha, kas laenuvõtja on maksevõimeline ja usaldusväärne?

  Enne laenu andmist võib laenuandja uurida laenu taotleja krediidiajalugu, küsida tema töö ja sissetuleku kohta ning teha muud taustauuringut, et veenduda, et laenuvõtja on usaldusväärne ja maksevõimeline.

 • Kuidas määratakse laenu intressimäär ning tagasimaksetingimused?

  Intressimäär ja tagasimaksetingimused määratakse vastavalt laenu suurusele, laenuperioodile, laenuandja nõudmistele ja laenuvõtja finantsseisundile. Enne laenu andmist tuleks laenulepingus kokku leppida selged intressimäärad ja tagasimaksetingimused.

 • Millised on riskid, kui annan laenu eraisikule, ja kuidas neid maandada?

  Laenu andmine eraisikule võib olla riskantne, sest puudub ametlik regulatsioon ja kaitse. Laenuandja võib kaotada oma raha, kui laenuvõtja ei suuda laenu tagasi maksta. Riskide maandamiseks võib laenuandja küsida tagatist või käendajat, uurida laenuvõtja finantsseisundit ja koostada selge laenuleping.

 • Kuidas koostada laenulepingut, et tagada mõlemapoolsete kohustuste täitmine ja vältida vaidlusi?

  Laenulepingus tuleks kokku leppida laenu summa, intressimäär, tagasimaksetähtajad ja -viisid, tagatise või käendaja olemasolu, hilinemisintressid ja muud olulised tingimused. Leping peaks olema selge ja arusaadav mõlemale poolele ning koostatud vastavalt kohalikele seadustele ja regulatsioonidele.

Eraisiku laen

Laen otse eraisikult

Kui soovid laenu saada eraisikult, tuleb esitada avaldus alloleval vormil. Kindlasti täpsustage soovitud tingimused: summa, periood jne.

Siin asub Facebooki kommentaaride aken, kui te neid ei näe, siis palun logige sisse oma Facebooki kontole. Facebook.com

Seotud küsimused laenuvõtjale

 • Kuidas leida usaldusväärset eraisikut, kes pakub laenu?

  Võite otsida usaldusväärset eraisikut laenu andmiseks sõprade ja tuttavate kaudu või otsida internetis erinevaid laenupakkujaid. Enne laenu võtmist on oluline uurida laenupakkujaid ja nende usaldusväärsust.

 • Millised on tavaliselt laenupakkujate nõuded laenu saamiseks?

  Eraisikute vahelise laenu korral võivad nõuded erineda, kuid tavaliselt küsivad laenupakkujad laenutaotleja sissetuleku ja maksevõime kohta ning võivad nõuda tagatist või käendajat.

 • Kuidas kindlaks teha, kas eraisikul on õigus laenu anda?

  Eraisikul on õigus laenu anda, kuid oluline on kontrollida, kas ta omab laenu andmiseks piisavalt rahalisi vahendeid ja kas tema finantsolukord on stabiilne.

 • Millised on tavalised intressimäärad ja tagasimaksetingimused, kui laenatakse eraisikult eraisikule?

  Intressimäärad ja tagasimaksetingimused võivad erineda vastavalt laenupakkujale ja laenu suurusele. Tavaliselt on intressimäärad kõrgemad kui pankades ja tagasimakseperiood lühem.

 • Millised on riskid ja võimalused, kui võtta laenu eraisikult, mitte pangast?

  Laenu võtmine eraisikult võib olla riskantsem kui pangast laenates, kuna puudub ametlik regulatsioon ja kaitse. Kui laenuvõtja ei maksa laenu tagasi, võib see kahjustada tema suhet laenuandjaga. Samas võib laenu võtmine eraisikult olla lihtsam ja kiirem protsess kui pangalaen.

  Esitage laenu taotlus


  *Teie privaatsus on meile oluline. Sellel vormil täidetud väljad on mõeldud ainult teie laenutaotluse töötlemiseks. Me ei salvesta, kasuta ega edasta teie andmeid mingitele teistele eesmärkidele, sealhulgas turunduslikule või reklaamlikule otstarbeks. Palun tutvuge meie privaatsuspoliitikaga , et saada rohkem teavet selle kohta, kuidas me teie andmeid töötleme ja kaitseme.