Laen ilma sissetulekuta

Mis on laen ilma sissetulekuta?

Laen ilma sissetulekuta on laen, mida on raske saada, kuna enamik laenuandjaid nõuab laenu saamiseks regulaarset sissetulekut. Sissetulek võib olla palgatöö, ettevõtlus või pension.

Bondora AS100 € – 10 000 €6 kuud – 5 aastatLähemalt..

Laenu saamiseks ilma sissetulekuta võib olla vaja pöörduda alternatiivsete finantseerimisvõimaluste poole, nagu näiteks laenamine sõpradelt või pereliikmetelt, tagatud laenud, näiteks hüpoteeklaen või auto tagatisel laen, või mõne spetsialiseerunud laenuandja poole, kes pakuvad laene inimestele, kellel ei ole regulaarset sissetulekut.

Kuid sellised laenud on tavaliselt seotud kõrgema riskiga ja võivad olla seotud kõrgema intressimääraga ning lühema tagasimakseperioodiga. Enne laenu ilma sissetulekuta võtmist tuleks hoolikalt kaaluda oma finantsolukorda ja tagada, et laenu tagasimaksmine on jõukohane.

Oluline on ka meeles pidada, et kui te võtate laenu ilma sissetulekuta, võite riskida oma krediidi ajaloo halvenemisega, kui te ei suuda laenu tagasi maksta. See võib mõjutada teie võimalusi tulevikus laenu saada, kuna laenuandjad vaatavad sageli taotleja krediidi ajalugu ja maksekäitumist, et hinnata nende krediidivõimekust.

Laen ilma isikutuvastamiseta
Laen ilma konto väljavõtteta
Laen ilma palgata
Laen ilma palgatõendita
Laen ilma töökohata

    Esitage laenu taotlus


    *Teie privaatsus on meile oluline. Sellel vormil täidetud väljad on mõeldud ainult teie laenutaotluse töötlemiseks. Me ei salvesta, kasuta ega edasta teie andmeid mingitele teistele eesmärkidele, sealhulgas turunduslikule või reklaamlikule otstarbeks. Palun tutvuge meie privaatsuspoliitikaga , et saada rohkem teavet selle kohta, kuidas me teie andmeid töötleme ja kaitseme.