Laen ilma intressita

Mis on laen ilma intressita?

Laen ilma intressita võib olla mõeldud ajutiseks rahastuseks, kui teil on vaja lühiajalist laenu ning soovite vältida intressikulude maksmist. Laenuandjad võivad pakkuda intressivabu laene, kui soovite näiteks teha väikeseid ostusid, tasuda ootamatuid arveid või kulutusi või rahastada muid ajutisi vajadusi.

Intressivabad laenud on tavaliselt saadaval lühiajalisteks perioodideks, näiteks 30 päeva kuni kuus kuud. Laenu summa võib olla tavaliselt piiratud ja sõltuda laenuandja poolt seatud tingimustest ning laenuvõtja krediidivõimekusest.

Enne intressivaba laenu võtmist on oluline uurida laenuandja tingimusi ja tagada, et laenu tagasimaksmine on jõukohane. Mõned intressivabad laenud võivad sisaldada varjatud tasusid, seega on oluline hoolikalt uurida laenulepingut enne allkirjastamist. Samuti tuleks meeles pidada, et kui laen ei ole tagatud, võib selle tagasimaksmine olla seotud kõrgema intressimääraga, kui tagatud laenu puhul.

    Esitage laenu taotlus


    *Teie privaatsus on meile oluline. Sellel vormil täidetud väljad on mõeldud ainult teie laenutaotluse töötlemiseks. Me ei salvesta, kasuta ega edasta teie andmeid mingitele teistele eesmärkidele, sealhulgas turunduslikule või reklaamlikule otstarbeks. Palun tutvuge meie privaatsuspoliitikaga , et saada rohkem teavet selle kohta, kuidas me teie andmeid töötleme ja kaitseme.