Maksepuhkus

Maksepuhkus on ajavahemik, mille jooksul laenusaaja või krediitkaardi kasutaja ei pea tegema tavapäraseid tagasimakseid. Maksepuhkuse perioodil on võimalik edasi lükata laenude ja maksete tagasimaksmist, ilma et see mõjutaks negatiivselt laenusaaja krediidiskoori või makseajalugu.

Maksepuhkuse saamiseks tuleb tavaliselt pöörduda laenuandja või krediitkaardi väljastaja poole ning tõendada, et inimesel on ajutised raskused maksete tegemisel. Maksepuhkuse perioodil võivad koguneda intressid või muud lisatasud, mis tuleb hiljem tasuda. Seetõttu on oluline hoolikalt uurida maksepuhkuse tingimusi, et mõista, milliseid lisakulusid see võib kaasa tuua.

Maksepuhkus on kasulik võimalus neile, kes on ajutiselt raskustes maksete tegemisega, näiteks terviseprobleemide, töökaotuse või muude hädaolukordade tõttu. Maksepuhkuse periood võib anda inimestele aega taastuda ja oma rahaasjad korraldada enne, kui nad hakkavad uuesti makseid tegema.

    Esitage laenu taotlus


    *Teie privaatsus on meile oluline. Sellel vormil täidetud väljad on mõeldud ainult teie laenutaotluse töötlemiseks. Me ei salvesta, kasuta ega edasta teie andmeid mingitele teistele eesmärkidele, sealhulgas turunduslikule või reklaamlikule otstarbeks. Palun tutvuge meie privaatsuspoliitikaga , et saada rohkem teavet selle kohta, kuidas me teie andmeid töötleme ja kaitseme.