Ärilaen

Mis on ärilaen?

Ärilaen on finantstootena välja antud laen ettevõtetele või äriettevõtetele, mis on mõeldud ettevõtte rahaliseks toetamiseks. Ärilaenud võivad olla erineva suurusega ja tähtajaga ning neid võib kasutada erinevate kulude katmiseks, näiteks investeeringuteks, inventari ostmiseks, uute töötajate palkamiseks või laiendustegevusteks.

Ärilaenu saamine võib olla keeruline ja eeldada ettevõtte krediidivõime hindamist ning tagatiste nõudmist, mis tagab laenu tagasimaksmise. Laenuandja kontrollib tavaliselt ettevõtte finantsseisundit, kasumlikkust, krediidiajalugu ja muid tegureid, et otsustada, kas anda laenu ning millised on laenu tingimused, näiteks intressimäär ja tagasimakseperiood.

Ärilaenud võivad olla tagatud või tagatiseta. Tagatisega ärilaen nõuab tagatise andmist, näiteks vara, mille tagatisel laen antakse. Tagatiseta ärilaen võib olla kõrgema intressimääraga, kuna selle väljastamine on seotud suurema riskiga laenuandjale.

Seotud laenud

Ettevõtluslaen – laen, mida kasutatakse ettevõtte käivitamiseks, arendamiseks või laiendamiseks. Ettevõtluslaenud on saadaval nii tagatud kui ka tagatiseta variantidena.

    Esitage laenu taotlus


    *Teie privaatsus on meile oluline. Sellel vormil täidetud väljad on mõeldud ainult teie laenutaotluse töötlemiseks. Me ei salvesta, kasuta ega edasta teie andmeid mingitele teistele eesmärkidele, sealhulgas turunduslikule või reklaamlikule otstarbeks. Palun tutvuge meie privaatsuspoliitikaga , et saada rohkem teavet selle kohta, kuidas me teie andmeid töötleme ja kaitseme.