Ettevõttest

Oleme töötanud laenuandmise valdkonnas alates 2011. aastast ning oleme proovinud erinevaid viise, kuidas tarbijaid laenuvõtjatega ühendada. Mõned meie ideed olid väga edukad ja neid kasutasid igal aastal sadu tuhandeid kliente, kuid mitte kõik need ideed olid populaarsed. Me võtsime kõikidest ideedest parima osa ja rakendasime need uues teenuses ETER Laenude Ühistu. See on vaba ja lihtne võrdlev leht. ETER Laenude Ühistu on kõigi Eesti laenuandjate andmebaas.

Kasutage seda teavet oma äranägemise järgi, sest anname kõike absoluutselt, et olla kindel teabe täpsuse ja uudsuse osas, kuid me ei saa alati tagada 100%, et teave on õige. Meie laenuandjate nimekiri on pidevalt ajakohastatud süsteem, mille pakub erirühm, kes otsib pidevalt tehinguid, mis toimuvad Eesti turul. Kuna kogu protsess võtab aega umbes ühe kuu, ei pruugi teave alati olla nii täpne kui soovime. Kui leiate meie veebisaidil vigu, palun teavitage meie uurimisgruppi aadressil info@eter.ee

Arvustused

Oleme väga uhked, et meie kasutajad on jätnud sadade kommentaaride kohta meie kirjutatud tekstide ja postituste kohta. See on täiesti ainulaadne omadus, mida te ei leia kusagil mujalt, sest see on mõeldud selleks, et anda teile hea ettekujutus sellest, mida tähendab olla konkreetse krediidiasutuse klient. Pidage meeles, et igaüks võib kirjutada kommentaare ja seda ei tohiks võrrelda finantssoovitustega ning soovitame teil pöörduda finantsnõuandega kvalifitseeritud spetsialisti poole, kui te ei ole kindel, milline toode teile sobib. Kui taotlete laenu, pöörduge tagasi meie veebisaidile ja andke meile teada, milline on teie kogemus, et aidata tulevasi kasutajaid paremaid otsuseid teha.

Kuidas teie oma teenuste pealt teenite?

ETER Laenude Ühistu ei nõua tasusid ega makse. Me ei aktsepteeri ühegi ettevõtte rahalisi summasid oma ülevaatuste muutmiseks või soovituste kirjutamiseks meie ettevõttele ning (kuigi me ei ole õigustatud põhjustel) usume, et ETER Laenude Ühistu ei ole moonutatud ega kahjusta. Teenuste osutamine maksab teile. Meil on päris edukad sinise tuluga serverid, mis tagavad kiire ja mugava juurdepääsu meie saidile just siis, kui seda vajate. Lisaks peame teadustöögrupile teed ja küpsiseid vaidlustama, vastasel juhul muutuvad nad täiesti kurjadeks. Seetõttu kasutame me võimaluse korral sidemeid. Need lingid ei erine tavalistest linkidest ja ainus erinevus on see, et iga kord, kui keegi klõpsab, teenime sellest raha. Mõnikord makstakse tasu, kui inimene klõpsab lingil, mõnikord pärast laenu taotluse esitamist, ja on aegu, mil laenuvõtja kontole krediteeritakse ainult raha.

Me lubame mitte lubada igale teenitud raha meie arvamuse või teabe muutmiseks meie veebisaidil.