Tarbimislaen

Meie valikus on parimad tarbimislaenu võimalused Eestis. Te leiate kogu vajaliku teabe ühest kohast ning saate valida endale sobiva pakkumise ilma vaevata.

Mis on tarbimislaen?

Tarbimislaen on laen, mida antakse tarbijatele nende igapäevaste kulutuste rahastamiseks. Tarbimislaenu võib kasutada mitmesuguste kulutuste jaoks, nagu kodumasinad, mööbel, reisid, autoremont või arveldamine krediitkaardivõlgadega.

Väikelaen – laen, mida kasutatakse erinevatel eesmärkidel, näiteks reisimiseks, mööbli ostmiseks, ootamatute kulude katmiseks jne. Väikelaenud on saadaval lühiajaliste laenudena ja tagasimaksetähtajad võivad ulatuda kuni paar aastat.

Õppelaen – laen, mida kasutatakse õppemaksu jaoks. Õppelaenud on tavaliselt saadaval madalama intressimääraga võrreldes teiste laenutüüpidega.
Energialaen
Pulmalaen

Tarbimislaenud on tavaliselt lühiajalised laenud, mille tagasimakseperiood võib olla paarist kuust kuni mitme aastani. Laenu suurus ja intressimäär sõltuvad laenuvõtja krediidivõimekusest, sissetulekust ja krediidiajaloost.

Tarbimislaenud võivad olla tagatud või tagatiseta laenud. Tagatud tarbimislaen on laen, kus laenuandja nõuab tagatist, näiteks vara, mille tagatisel laen antakse. Tagatiseta tarbimislaen on laen, mille puhul laenuandja ei nõua tagatist, kuid see võib olla seotud kõrgema intressimäära ja/või muude tingimustega.

Tarbimislaenud võivad olla mugav viis ootamatute kulutuste katmiseks või suuremate ostude finantseerimiseks, kuid enne tarbimislaenu võtmist on oluline tagada, et laenu tagasimaksmise kohustus oleks jõukohane ning et laenu võtmine sobib kokku teie finantsolukorraga.

    Esitage laenu taotlus


    *Teie privaatsus on meile oluline. Sellel vormil täidetud väljad on mõeldud ainult teie laenutaotluse töötlemiseks. Me ei salvesta, kasuta ega edasta teie andmeid mingitele teistele eesmärkidele, sealhulgas turunduslikule või reklaamlikule otstarbeks. Palun tutvuge meie privaatsuspoliitikaga , et saada rohkem teavet selle kohta, kuidas me teie andmeid töötleme ja kaitseme.