Kiirlaen

Mis on kiirlaen?

Kiirlaen on laen, mida saab taotleda ja saada väga kiiresti ja lihtsalt. Kiirlaenu eeliseks on see, et see ei nõua palju dokumente, garantiisid ega tagatisi. Kiirlaenu saab kasutada erinevateks eesmärkideks, näiteks ootamatute kulude katmiseks, reisimiseks, ostudeks või investeeringuteks. Kiirlaenu periood on tavaliselt lühike, alates 7 päevast kuni 30 päevani. Kiirlaenu summa on tavaliselt väike, alates 50 eurost kuni 1000 euroni.

Kiirlaen kohe kätte 15 minutiga.

Kiirlaen kohe kätte 15 minutiga on laen, mida saab taotleda ja saada väga kiiresti ja lihtsalt internetis. See on mugav ja paindlik viis rahaliste probleemide lahendamiseks, kui vajate kiiret rahasüsti.

Bondora AS100 € – 10 000 €6 kuud – 5 aastatLähemalt..
IPF Digital AS100 € – 10 000 €6 kuud – 5 aastatLähemalt..
Ferratum bank100 € – 10 000 €6 kuud – 5 aastatLähemalt..

Kiirlaen: Laienda Oma Raha Piire ja Tee Unistused Täide!

Kiirlaen on lihtne, mugav ja paindlik väikelaen, mis on mõeldud väikeste väljaminekute finantseerimiseks. Näiteks aitab kiirlaen katta kiireloomulisi rahavajadusi enne palgapäeva.

Kiirlaen kuni 5000

Me pakume võimalust taotleda laenu alates 100 eurot. Maksimaalne laenusumma on 5000 €. Vastavalt antud limiidile saab esitada ka mitu kiirlaenutaotlust.

Oluline! Enne kiirlaenu taotlemist mõtle rahulikult järele, kas oled oma otsuses kindel ja suudaksid võetud laenu tagasi maksta.

Kust saada laenu kiirelt?

Kiirlaenu taotlemiseks on vaja valida soobiv kiirlaenupakkuja.

Kui te otsite, kust saada kiiresti väikest rahasummat, siis Teie jaoks sobib kiirlaen. Peaaegu alati saate laenu kätte juba samal päeval, aga mõnikord juba 15 minuti jooksul. Kui ka Teil on vaja kiirlaenu nädalavahetusel, siis see on võimalik.

Kiirlaenud Eestis

Kiirlaenud Eestis võimaldavad laenata väikeseid summasid lühikese aja jooksul, et katta ootamatuid või ajutisi rahalisi vajadusi. Kiirlaenu võtmisel tuleb olla kindel, et suudate laenu tagasi maksta õigeaegselt ja täies ulatuses, et vältida lisakulutusi ja probleeme.

PankLaenusummaIntressimäärKKM%Teenus
Bondora10 00019,88%32,94%Kiirlaen
Boonuslaen5 00041,7925%50,80%Laenulimiit
Credit245 00024%27,24%Krediidikonto
CreditStar5 00038,40%45,93%Laenukonto
Ferratum5 00038,398%45,93%Laenulimiit
Laen.ee5 00018%21,92%Krediitkaart, krediidikonto, kiirlaen
Monefit10 00037,85%45,89%Krediidikonto
Raha242 00039,29%44,97%Kiirlaen
SmsRaha5 00018%21,92%Krediitkaart, krediidikonto, kiirlaen
SmsMoney5 00018%21,92%Krediitkaart, krediidikonto, kiirlaen
Creditea5 00024%27,24%Krediitkaart, krediidikonto
HyBa2 00038%45,28%Krediidikonto
Punk Finance20 00026%31,63%Krediidilimiit
Esto4 00037,80%45,09%Krediidiliin
Kreditex5 00016%43,50%Krediitkaart
Coop Pank5 00018%20,51%Krediitkaart

Kuidas taotleda kiirlaenu?

Kiirlaenu taotlemine on lihtne ja mugav protsess. Tavaliselt toimub see internetipanga kaudu, kus saad täita laenutaotluse vormi ja esitada vajalikud dokumendid. Laenutaotluse täitmisel pead andma teavet enda kohta, nagu nimi, isikukood, kontaktandmed ja sissetulekute info. Lisaks pead märkima soovitud laenusumma ja tagasimakseperioodi.

Kiirlaenu eelised

Kiirlaenul on mitmeid eeliseid võrreldes traditsiooniliste pangalaenudega. Siin on mõned põhjused, miks inimesed eelistavad kiirlaenu:

 • Kiirus: Kiirlaenuga saad raha kätte väga kiiresti, mis on oluline ootamatutes rahalistes olukordades.
 • Mugavus: Laenutaotluse saad esitada internetipanga kaudu igal ajal ja igast kohast, säästes aega ja vaeva.
 • Lihtsus: Kiirlaenu taotlemine ei nõua keerulisi dokumente ega pikaajalist bürokraatiat. See on lihtne ja arusaadav protsess.
 • Paindlikkus: Kiirlaenu puhul saad valida sobiva tagasimakseperioodi, mis võimaldab sul oma laenu kohandada vastavalt enda võimalustele.
 • Lai valik: Turul on mitmeid kiirlaenu pakkujaid, mistõttu saad valida parima pakkumise vastavalt oma vajadustele ja eelistustele.

Kiirlaenu tagasimaksmine

Kiirlaenu tagasimaksmine toimub tavaliselt osamaksetena vastavalt kokkulepitud tagasimakseperioodile. Tagasimakseperiood võib olla mõnest päevast kuni mitme kuuni, olenevalt laenusummast ja laenulepingust. Enne laenulepingu allkirjastamist on oluline tutvuda tingimustega ja veenduda, et suudad laenu tagasi maksta vastavalt kokkulepitud graafikule.

Kuidas valida sobivat kiirlaenu pakkuja?

Kiirlaenu pakkuja valimine on oluline samm, kuna see mõjutab laenuga seotud tingimusi ja kulukust. Siin on mõned tegurid, mida tasub kaaluda sobiva kiirlaenu pakkuja valimisel:

 • Usaldusväärsus: Veendu, et laenuandja omab vajalikke litsentse ja tegutseb seaduslikult. Kontrolli nende mainet ja klientide tagasisidet.
 • Intressimäärad ja tingimused: Võrdle erinevate laenuandjate intressimäärasid, laenukulusid ja tingimusi. Leia parim pakkumine, mis sobib sulle.
 • Klienditugi: Oluline on, et laenuandjal oleks hea klienditugi, kes suudab sulle vajadusel abi osutada ja küsimustele vastata.
 • Internetipangandus: Kontrolli, kas laenuandja pakub mugavat ja turvalist internetipanganduse võimalust, mis võimaldab sul oma laenu haldada.

Kiirlaen ja krediidiskoor

Kiirlaenu taotlemisel võib mõjutada sinu krediidiskoor. Krediidiskoor on number, mis näitab sinu maksevõimet ja krediidiriski. Laenuandjad vaatavad sageli krediidiskoori, et hinnata laenutaotleja usaldusväärsust ja võimekust laenu tagasi maksta. Seetõttu on oluline hoida oma krediidiskoori heas seisus, tasudes õigeaegselt oma arved ja laenud ning vältides maksehäireid.

Kiirlaenu intressimäärad ja tingimused

Kiirlaenu intressimäärad ja tingimused võivad erineda sõltuvalt laenuandjast ja laenu suurusest. Tavaliselt on kiirlaenu intressimäär kõrgem kui traditsiooniliste pangalaenude puhul, kuna kiirlaenud on lühiajalised ja kaasnevad suurema riskiga. Enne laenulepingu allkirjastamist tutvu hoolikalt intressimäära ja tingimustega ning veendu, et oled nendega nõus.

Kiirlaen ilma tagatiseta

Kiirlaen on sageli saadaval ilma tagatiseta, mis tähendab, et sul ei pea olema vara või kinnisvara, mida saaksid laenu tagatiseks anda. See teeb kiirlaenu taotlemise lihtsamaks ja mugavamaks, kuna sul ei ole vaja esitada täiendavaid dokumente ega käendajaid.

Kiirlaen ja finantsplaneerimine

Enne kiirlaenu taotlemist on oluline teha põhjalik finantsplaneerimine ja hinnata oma tagasimaksevõimet. Veendu, et saad laenu tagasi maksta vastavalt kokkulepitud tingimustele ning see ei mõjuta negatiivselt sinu ülejäänud rahalisi kohustusi. Planeeri oma eelarve hoolikalt ja arvesta laenuga seotud kulusid.

Kiirlaenu kasutusvaldkonnad

Kiirlaenu saab kasutada mitmel otstarbel. Mõned levinumad kasutusvaldkonnad hõlmavad järgmist:

 • Ootamatud arvete tasumine: Kui sul tekib ootamatuid arveid või kulutusi, võib kiirlaen olla abiks nende katmisel.
 • Remont ja renoveerimine: Kui su kodu või auto vajab remonti või renoveerimist, saad kiirlaenu abil vajalikud kulud katta.
 • Reisimine ja puhkus: Kui soovid teha reisi või minna puhkusele, võib kiirlaen aidata sul rahastada reisikulusid.
 • Äriarendus: Kui soovid alustada oma äri või laiendada olemasolevat ettevõtet, võib kiirlaen olla vajalik kapitali allikas.

Kiirlaen ja võlgnevuste juhtimine

Kui sul on võlgnevusi või mitmeid laene, võib kiirlaen aidata sul võlgnevusi paremini hallata. Ühe kiirlaenu abil saad kokku koondada mitu väiksemat või kõrgema intressimääraga laenu ning maksta tagasi ühe mugava tagasimaksega. See aitab sul säilitada parema ülevaate oma finantsolukorrast ja vältida võlgnevuste kuhjumist.

Kiirlaen ja eraisikulaenud

Kiirlaenud on sageli eraisikutele suunatud laenutooted. Eraisikulaenud võimaldavad inimestel saada kiiret ligipääsu lisarahale ilma traditsiooniliste pangalaenude bürokraatiata. Eraisikulaenu taotlemine toimub tavaliselt internetipanga kaudu ning protsess on lihtne ja mugav.

Kiirlaen ja refinantseerimine

Refinantseerimine tähendab olemasoleva laenu asendamist uue laenuga, et saavutada paremad laenutingimused. Kiirlaenu refinantseerimine võib olla kasulik, kui soovid saada madalamat intressimäära, pikemat tagasimakseperioodi või paremaid laenutingimusi üldiselt. Enne refinantseerimist tasub hoolikalt analüüsida oma praegust laenuolukorda ja võrrelda erinevaid pakkumisi.

Kiirlaen ja tarbimislaenud

Kiirlaen on üks liiki tarbimislaenudest. Tarbimislaenud on mõeldud igapäevaste vajaduste rahastamiseks, nagu kodumasinad, elektroonika, mööbel, rõivad jne. Kiirlaen võimaldab sul saada vajalikud tarbekaubad kohe, isegi kui sul ei ole piisavalt sääste või soovitud kaupa osta järelmaksuga.

Kiirlaen ja laenukulud

Kiirlaenuga kaasnevad erinevad kulud, mida tasub arvestada enne laenulepingu sõlmimist. Mõned peamised laenukulud hõlmavad järgmist:

 • Intressimäär: Kiirlaenu intressimäär võib olla kõrgem kui traditsiooniliste pangalaenude puhul. See on üks peamisi kulutegureid, mida tasub arvestada.
 • Laenukulu: Laenuandja võib võtta laenu väljastamise eest tasu, mida nimetatakse laenukuludeks. See võib hõlmata haldustasusid, lepingutasusid või muid administratiivseid kulusid.
 • Viivisetasud: Kui sa ei maksa laenu tagasi vastavalt kokkulepitud graafikule, võib laenuandja võtta sinult viivist. Viivisetasud võivad mõjutada oluliselt sinu laenukulusid, seega on oluline tagada õigeaegne tagasimakse.

Kiirlaen ja laenuperiood

Kiirlaenu puhul on laenuperiood tavaliselt lühem kui traditsiooniliste pangalaenude puhul. Laenuperiood võib varieeruda mõnest päevast kuni mõne kuuni, sõltuvalt laenusummast ja laenulepingust. Enne laenu võtmist mõtle hoolikalt läbi, milline laenuperiood sulle kõige paremini sobib ja kas oled võimeline laenu selle aja jooksul tagasi maksma.

Kiirlaen ja krediidikontroll

Enamik kiirlaenuandjaid teeb krediidikontrolli enne laenu andmist. Krediidikontrolli käigus kontrollitakse sinu krediidiskoori, maksekäitumist ja varasemaid võlgnevusi. Kui sul on halb krediidiskoor või negatiivne maksekäitumine, võib see mõjutada sinu laenutaotluse heakskiitmist. Kui soovid kiirlaenu taotleda, tasub hoolitseda oma krediidiskoori eest ja tagada, et sul ei oleks maksehäireid.

Kiirlaen ja laenuandja valik

Kiirlaenuandja valimine on oluline samm, kui soovid saada parimat pakkumist ja hea teenindust. Siin on mõned tegurid, mida tasub kaaluda laenuandja valimisel:

 • Usaldusväärsus: Veendu, et laenuandja on usaldusväärne ja tegutseb seaduslikult. Kontrolli nende litsentse ja mainet.
 • Klienditugi: Oluline on, et laenuandjal oleks kättesaadav ja sõbralik klienditugi, kes saab sulle vajadusel abi osutada.
  Tingimused ja intressimäärad: Võrdle erinevate laenuandjate tingimusi ja intressimäärasid. Leia pakkumine, mis sobib sulle kõige paremini.
 • Kiirus ja mugavus: Uuri, kui kiiresti saab laenu taotleda ja kui kiiresti raha saab kätte. Eelistatavalt võiks protsess olla kiire ja mugav, et saaksid kiiresti oma rahalisi vajadusi rahuldada.

Kiirlaen ja laenu tagasimakse

Kiirlaenu tagasimakseperiood võib olla lühem kui traditsiooniliste pangalaenude puhul. Tagasimakseperiood sõltub laenusummast ja laenuandjast ning võib olla mõnest päevast kuni mõne kuu pikkune. Enne laenulepingu sõlmimist veendu, et oled võimeline tagasimakseid tegema vastavalt kokkulepitud tingimustele.

Kuna kiirlaenu saamine on väga lihtne, on võimalik saada raha kodust lahkumata.Veelgi enam – kiirlaen saab väljastada nii sularahas, kui ka pangakontole.

  Tänapäeval  pakutakse nii palju kiirlaenu. Meil Te saate leida kõige paremad kiirlaenu tingimused.

Vaatage, milline kiirlaenukontor pakub kõige soodsam intressiga kiirlaenu ja valige tagasimakse periood, milline Teile sobib.

Seotud laenud

Ekspress laen
SMS-laen

  Esitage laenu taotlus


  *Teie privaatsus on meile oluline. Sellel vormil täidetud väljad on mõeldud ainult teie laenutaotluse töötlemiseks. Me ei salvesta, kasuta ega edasta teie andmeid mingitele teistele eesmärkidele, sealhulgas turunduslikule või reklaamlikule otstarbeks. Palun tutvuge meie privaatsuspoliitikaga , et saada rohkem teavet selle kohta, kuidas me teie andmeid töötleme ja kaitseme.