SMS Laen

SMS laen on kiirlaen, mida saab taotleda mobiiltelefoni teel, tavaliselt SMS-i või mobiilirakenduse kaudu. SMS laenud on lühiajalised laenud, mis võimaldavad laenata väiksemaid summasid ja lühikese aja jooksul, tavaliselt kuni mõne nädala või kuu jooksul.

Kreditex OÜ500 € – 10 000 €6 kuud – 5 aastatLähemalt..
Bondora AS100 € – 10 000 €6 kuud – 5 aastatLähemalt..
IPF Digital AS100 € – 10 000 €6 kuud – 5 aastatLähemalt..
Ferratum bank100 € – 10 000 €6 kuud – 5 aastatLähemalt..

SMS-laenude intressid

SMS laenude intressimäärad võivad olla kõrgemad kui traditsiooniliste laenude intressimäärad, kuna need on mõeldud lühiajalisteks laenudeks ja krediidiasutus peab kõrgema riski tõttu saama tagasi kõrgemat intressi. Seetõttu on oluline enne SMS laenu taotlemist hoolikalt läbi mõelda, kas olete võimeline tagasi maksma laenatud summa ja intressid õigeaegselt.

SMS laenud võivad olla kas tagatiseta või tagatud laenud, kus tagatiseks võib olla näiteks sissetulek või muu vara. SMS laenude taotlemine on kiire ja lihtne, kuid laenuandja hindab taotleja krediidivõimekust ja nõuab tavaliselt teatud dokumente, nagu pangakonto väljavõtet ja isikut tõendavat dokumenti.

    Esitage laenu taotlus


    *Teie privaatsus on meile oluline. Sellel vormil täidetud väljad on mõeldud ainult teie laenutaotluse töötlemiseks. Me ei salvesta, kasuta ega edasta teie andmeid mingitele teistele eesmärkidele, sealhulgas turunduslikule või reklaamlikule otstarbeks. Palun tutvuge meie privaatsuspoliitikaga , et saada rohkem teavet selle kohta, kuidas me teie andmeid töötleme ja kaitseme.