Virtuaalne krediitkaart

Virtuaalne krediitkaart on krediitkaart, mida saab kasutada ainult internetis ja millel puudub füüsiline eksemplar. Virtuaalse krediitkaardi saab luua tavalise krediitkaardi omanik või kasutaja ning see genereeritakse tavaliselt krediitkaardi väljastaja veebilehel või rakenduses.

Virtuaalse krediitkaardi kasutamine on ohutum kui tavalise krediitkaardi kasutamine, kuna seda saab kasutada ainult ühekordselt või piiratud arv kordi ning see on seotud ainult ühe konkreetse ostuga. See tähendab, et kui virtuaalse krediitkaardi andmed satuvad kogemata või tahtlikult kurjategijate kätte, siis kaotab see väärtuse kohe pärast esimest kasutamist.

Virtuaalne krediitkaart on kasulik vahend internetis ostude tegemisel, eriti kui kasutaja on mures oma krediitkaardi andmete turvalisuse pärast. Virtuaalse krediitkaardi kasutamine võib olla ka kasulik siis, kui inimene soovib vältida regulaarsete krediitkaardimaksete tegemist või kui tal ei ole füüsilist krediitkaarti.

    Esitage laenu taotlus


    *Teie privaatsus on meile oluline. Sellel vormil täidetud väljad on mõeldud ainult teie laenutaotluse töötlemiseks. Me ei salvesta, kasuta ega edasta teie andmeid mingitele teistele eesmärkidele, sealhulgas turunduslikule või reklaamlikule otstarbeks. Palun tutvuge meie privaatsuspoliitikaga , et saada rohkem teavet selle kohta, kuidas me teie andmeid töötleme ja kaitseme.