Hüpoteek

Mis on hüpoteek?

Hüpoteek on tagatisvara, mida kasutatakse laenu tagatiseks. See tähendab, et kui laenuvõtja ei suuda laenu tagasi maksta, võib laenuandja müüa hüpoteegiga tagatud vara, et saada tagasi oma investeering. Loe lähemalt – Hüpoteek.ee

Mis on hüpoteeklaen?

Hüpoteeklaen on laen, mida antakse hüpoteegiga tagatud vara vastu. Hüpoteeklaenu võtmisel peab laenuvõtja lubama, et kui ta ei suuda laenu tagasi maksta, võib laenuandja müüa hüpoteegiga tagatud vara. Hüpoteeklaen on tavaliselt pikaajaline laen ja intressimäär võib olla fikseeritud või muutuv.
Eluasemelaen – laen, mida kasutatakse kinnisvara ostmiseks või remontimiseks. Eluasemelaenud on saadaval nii fikseeritud kui ka muutuva intressimääraga.
Kinnisvaralaen
Kodulaen
Noore pere laen

Hüpoteeklaenu võib kasutada kinnisvara ostmiseks või olemasoleva kinnisvara renoveerimiseks, kuid ka muudeks eesmärkideks, näiteks ettevõtte käivitamiseks või õppemaksuks. Hüpoteeklaenu suurus ja tingimused sõltuvad laenuvõtja finantsseisundist, krediidiajaloost ja hüpoteegiga tagatud vara väärtusest.

Hüpoteeklaenu võtmisel peab laenuvõtja tagama, et tal on võimalik laenu tagasi maksta vastavalt kokkulepitud tingimustele. Kui laenuvõtja ei suuda laenu tagasi maksta, võib see kaasa tuua hüpoteegiga tagatud vara sundmüügi ja võimalikud tagajärjed võivad ulatuda krediidiajaloo halvenemisest või isegi vara kaotamiseni.

  Esitage laenu taotlus


  *Teie privaatsus on meile oluline. Sellel vormil täidetud väljad on mõeldud ainult teie laenutaotluse töötlemiseks. Me ei salvesta, kasuta ega edasta teie andmeid mingitele teistele eesmärkidele, sealhulgas turunduslikule või reklaamlikule otstarbeks. Palun tutvuge meie privaatsuspoliitikaga , et saada rohkem teavet selle kohta, kuidas me teie andmeid töötleme ja kaitseme.

  95 Replies to “Hüpoteek”

  1. Hey, you used to write fantastic, but the last few posts have been kinda boring?K I miss your tremendous writings. Past several posts are just a bit out of track! come on!

  2. Thank you for sharing excellent informations. Your web-site is very cool. I am impressed by the details that you have on this site. It reveals how nicely you perceive this subject. Bookmarked this web page, will come back for more articles. You, my pal, ROCK! I found simply the info I already searched everywhere and simply could not come across. What an ideal web-site.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *