Laenud

Laenuvõtmine on lahenduseks olukorras, kui on vaja katta ootamatult tekkinud rahavajadust. Laenu abil saab kiirelt ja mugavalt finantseerida väikesi väljaminekuid kuni järgmise palgapäevani.

Kui otsite kiiret ja soodsat laenu Eestis, võite alustada laenutaotluse esitamisega. Laenu võtmine on lihtne, kui täidate nõutavad tingimused ja esitate korrektselt täidetud laenutaotluse. Näidis lepingu saate üldjuhul leida laenuandja kodulehelt, kus on kirjas ka lepingutasu. Kui laenu saamine on teie jaoks oluline, võite vaadata erinevate laenupakkujate soodsaimaid pakkumisi ja valida endale sobivaima laenulepingu. Enne laenulepingu sõlmimist olge kindel, et teil on piisavalt selge arusaam laenu limiidist, mille raames raha laenamine toimub. Laenu taotlemine on vastutustundlik otsus, seega mõelge hoolikalt, kas laenamine on teie jaoks õige valik.

Siin on mõned levinumad laenud Eestis:

Laenud kiirelt kätte

Kiirlaen – lühiajaline laen, mis võimaldab laenuvõtjal saada raha kiiresti, kuid on tavaliselt seotud kõrgema intressimääraga ja lühema tagasimakseperioodiga.
Krediidikonto
Krediidiliin
Krediidilimiit
Krediitkaart

Laenud eraisikutele

Eralaen (laen eraisikult eraisikule)
Hüpoteeklaen – laen, mida kasutatakse kinnisvara tagatisel. Hüpoteeklaenud on saadaval suuremate laenusummade ja pikema tagasimakseperioodiga.
Tarbimislaenud

Muud laenud

Ärilaenud – laenud ettevõttele

Seotud artiklid laenude kohta

Laenusummad

Laenud tingimusega

Laen 18 aastasele
Laen ilma intressita
Laen ilma isiku tuvastamiseta
Laen ilma konto väljavõtteta
Laen ilma omafinantseeringuta
Laen ilma palgata
Laen ilma palgatõendita
Laen ilma sissetulekuta
Laen ilma tagatiseta
Laen ilma töökohata
Laen tagatisega
Laen maksehäirega

    Esitage laenu taotlus


    *Teie privaatsus on meile oluline. Sellel vormil täidetud väljad on mõeldud ainult teie laenutaotluse töötlemiseks. Me ei salvesta, kasuta ega edasta teie andmeid mingitele teistele eesmärkidele, sealhulgas turunduslikule või reklaamlikule otstarbeks. Palun tutvuge meie privaatsuspoliitikaga , et saada rohkem teavet selle kohta, kuidas me teie andmeid töötleme ja kaitseme.