Julianus Inkasso

Julianus Inkasso Eesti suurim inkassofirma.

Julianus Inkasso on inkassoettevõte, mis tegeleb võlgade sissenõudmisega. Ettevõte asutati 2001. aastal Eestis ning on alates sellest ajast kasvanud üheks suurimaks ja tuntumaks inkassofirmaks Eestis ja ka mujal Euroopas.

Julianus Inkasso pakub laia valikut inkassoteenuseid, sealhulgas võlaõiguslikke ja tarbijakrediidi lepingute sissenõudmist, kohtumenetluste läbiviimist ning kohtutäiturite teenuseid. Ettevõtte eesmärk on aidata võlgnikel tasuda oma võlgnevused võimalikult kiiresti ja võlausaldajatel saada oma raha tagasi.

Julianus Inkasso on tuntud oma professionaalse ja tõhusa teenuse poolest ning neil on pikaajaline kogemus võlgade sissenõudmises. Ettevõte järgib täpselt õigusakte ja eetilisi standardeid, et tagada klientide usaldusväärsus ja pikaajalised suhted.

    Esitage laenu taotlus


    *Teie privaatsus on meile oluline. Sellel vormil täidetud väljad on mõeldud ainult teie laenutaotluse töötlemiseks. Me ei salvesta, kasuta ega edasta teie andmeid mingitele teistele eesmärkidele, sealhulgas turunduslikule või reklaamlikule otstarbeks. Palun tutvuge meie privaatsuspoliitikaga , et saada rohkem teavet selle kohta, kuidas me teie andmeid töötleme ja kaitseme.