Kiirlaenud (Kiirlaenupakkujad)

Eesti kiirlaenupakkujad. Parim kiirlaen 15 minutiga kodust lahkumata.

TOP Laenupakkuja Ettevõtte Aasta Veebileht
1 Monefit.ee Monefit Eesti OÜ Monefit.ee
2 Credit24 IPF Digital Estonia OÜ credit24.ee
3 Sving IPF Digital Estonia OÜ sving.com/ee/
4 Boonuslaen Ferratum Bank p.l.c boonuslaen.ee
5 Bondora Bondora AS bondora.com
6 Ferratum Ferratum Bank p.l.c ferratum.ee
7 Raha24 BB Finance OÜ raha24.ee
8 Bestcredit BestCredit OÜ bestcredit.ee
9 CreditStar Creditstar Estonia AS creditstar.ee
10 credit.ee credit.ee
11 SmsRaha Placet Group OÜ smsraha.ee
12 SmsMoney Placet Group OÜ smsmoney.ee
13 Laen.ee Placet Group OÜ laen.ee
14 Omaraha Omaraha OÜ omaraha.ee
15 SMSlaen Creditstar Estonia AS smslaen.ee
16 MoneyZen Moneyzen OÜ moneyzen.ee
17 bongabonga.ee BB Finance OÜ bongabonga.ee
18 credito.ee PC Finance OÜ credito.ee
19 Ekspressraha Express Credit AS ekspressraha.ee
20 monetti mitteaktiivne
21 Vivus.ee mitteaktiivne
22 ziip miiteaktivne


Saad valida mitme kiirlaenu hulgast.

On teada, et enamik kiireid laene pakkuvatest ettevõtetest ei ole krediidiasutused. Seega ei ole tarbijakaitse seisukohast ja nende huvides Eesti kiire laenuturg reguleeritud. Laenuga seotud lepingu allkirjastamine põhineb peamiselt võlaõiguse seadusel ja selles sätestatud tingimustel. Seega ei saa finantsasutused neid institutsioone otseselt võtta, isegi vähemal määral, nagu pangad. Kuna seaduses on tühine, on laenuandjad väga riskantsed. Seetõttu renditakse kiirlaenude intressimäärasid ja intressimäärasid ning sageli mitu korda kõrgemat kui tavapankade pakutavad. Siiski, kui hakkate mõtlema, et saate kiiresti ja lihtsalt kiire laenu saada, on mõned inimesed nõus maksma sellise teenuse eest ja mõistma lepingu allkirjastamisel laenuandja vastutust. Kahjuks puudub aga arusaam tekkivatest kohustustest ja sageli laenudest, mida tegelikult ei teenindata. Sellepärast jäävad inimesed kurbasse riiki ja nende kogu elu saab pöörata tagurpidi.
Milline kummaline loom on kiire laen ja kuidas see on meile kasulik? Kiire laenu puhul on tegemist üsna uue laenutoodega. Ta eksisteeris meie maailmas ja sai haavata peaaegu kümme aastat. Kui see oleks ülejäänud maailmas pikem, siis Eesti puhul on see kindlasti tõsi. Laenu eripära on see, et pangas või mõnes muus finantsasutuses ei ole vaja seda isikut taotleda. Kogu protsess toimub elektrooniliste kanalite kaudu ning pärast positiivset taotlust krediteeritakse raha kliendi kontole mõne minuti jooksul. Tänu uuenduslikule lähenemisviisile saavad kiirlaenud suurt tähelepanu nii Eesti kui ka välisriikide meedias. Kahjuks ei ole seda tüüpi laenu meie õigusaktides palju tähelepanu pööratud. Vähemalt seni ei pööratud tähelepanu seadustele kiiresti aktsepteeritavatele laenudele, kuni paljud eestlased olid petetud ja ilma rahata.

Isik, kes soovib laenu võtta, võib valida ühe mitmest kiirest laenust. Erinevad valikud on peamiselt laenud ja kiire laenud sõnumi kaudu. Arvukate varasemate negatiivsete sündmuste tõttu hakkasid laenuandjad enne laenu andmist isikuandmeid kontrollima. Seda tehakse isegi SMS-laenude abil ja seetõttu võib laenu nimi olla petlik. Tegelikult, kui te olete uus klient, ei saa te SMS-iga saada tagasimakseid. Alguses, kui nad üritasid midagi lahendada, pidid mõned võlausaldajad saatma neile isikut tõendava dokumendi foto. See võib olla pass või isikutunnistus, kuid loomulikult pidid nad kehtima. Vaatamata sellele, et kiirlaenude väljastajaid oli võimalik petta, oli vaja alustada oma isiku tuvastamist, näiteks postkontorites või kiirlaenude osakonnas. Tõenäoliselt oli võimalik ka teie identiteeti digitaalselt tuvastada, kuid sel juhul on võimalik andmeid võltsida ja rahalisi kohustusi võtta neile, kes seda tegelikult ei taha. Näiteks võite võtta kiire laenu digitaalse allkirja abil, aga ka siis, kui teate isiku pangakontot ja eriti tema ID-koode.

Laenuperioodid jäävad tavaliselt mitu kuud. Kui te ei tunne, et igakuised intressimäärad on kõrged, siis arvutage need aastate jooksul ümber ja olete kindlasti üllatunud. Aastased intressimäärad jäävad paarsada protsenti. Tavaliselt uute klientide ligimeelitamiseks kasutatakse igapäevast huvi või väikest teksti, mis kirjeldab tegelikke kohustusi ja lepingutingimusi, mida enamik meist ei märka. Paljud krediidiasutused hakkasid oma püsikliente pakkuma soodsamaid hindu. Loomulikult pakutakse seda ka oma “püsiklientidele”. Iga loogiliselt kalduv inimene oleks juba aru saanud, et kui tavaklientidele on kehtestatud teatud tingimused ja soodsamad intressimäärad, siis peab midagi olema mädanenud. Krediiti ei tohiks võtta mõtlemata ja kergelt. Tal on palju kohustusi ja peate olema kindel, et krediidi koormus ei hukku sind. Lisaks ülaltoodule saavad püsikliendid laenata ka suuri summasid, mis on tavaliselt piiratud mitme tuhande euroga. Seetõttu on suured laenud väljastamiseks valmis, nii et isik on tõendanud oma võimet maksta ja tagasi maksta.

Püüakse leida uusi kliente või potentsiaalseid kliente madala intressimääraga või isegi tasuta laenudega. Mõni aeg tagasi oli üks kiirelt kasvavatest reklaamiettevõtetest, kelle nimi ei oleks tema nimi, on see, et uued kliendid saavad neilt tasuta laene. Loomulikult ei olnud raha jagatud, kuid seda võis võtta 0%. Selle tulemusena ei lisatud laenusummale senti. Loodeti, et kui inimene laenu välja võttis, tuletatakse talle meelde kiire krediidifirma ja kui tulevikus oleks vaja laenu uuesti, oleks see finantseerimisasutus, kes saaks uue laenu.

Kõige tavalisem laenusumma on üllatavalt 50 eurot. See näitab, et laenuvõtjad elavad halvemini ja vajavad raha. Kuigi tavalise kodaniku jaoks võib tunduda mõistlik küsida lisaraha mõnest oma tuttavast, ei pruugi paljud neist sellest seisukohast teada. Nende sõbrad võivad kannatada ka rahaliste probleemide all. Teine põhjus, miks pöörduda krediidiettevõtte poole ja mitte tutvuda, on see, et inimene on segaduses ja ei taha julgeda teistele oma rasket olukorda avalikult näidata.

Laenu tagasimaksetähtaeg 50 eurot on määratud 1 kuu või vähem kuni järgmise maksepäevani. Selliste väikeste laenude puhul võivad laenuandjad lisada laenusumma lõpus tasumisele kuuluva laenu summa. Krediidiasutuse seisukohast on see väga mõistlik, sest oht, et raha laenatakse ohtliku isiku jaoks, on suur. Krooni ajal oli olukord nii halb, et 1000 krooni suuruse laenu võtmisel pidin teenuse eest maksma 300 krooni. Loomulikult kehtib see ühe kuu pikkuse lepingu puhul ning pikema laenuperioodi eest saate 300 krooni eest kuni 500 krooni. Selline tingimus sisaldus laenulepingus väikese kirjaga või laenu väljastanud isik ei selgitanud kõiki lepingu sõlmimisega seotud tingimusi ja kõike.

Pöördudes tagasi kroonide näite juurde ja pöörates tähelepanu aastaid tagasi arenenud olukorrale, oli 1000 krooni suurune laenu aastane intress 350%. See on suur summa, sest tavapankade väljastatud krediitkaartide intressimäär on 18%. Loomulikult on raske numbreid enne nende võrdlemist midagi, millega olete tuttav, raske kindlaks määrata. Järgmine põhjus, miks krediiti sageli pigistatakse, on see, et inimestel on raha, mida nad vajavad, et kaotada kaine mõtlemine ja kirjutada midagi ette. Peaasi on oma raha saada ja arvan, et naasta selle järgmisel kuul või järgmine palk.

Muidugi peate olema täiskasvanu kiire laenu või muu laenu saamiseks. Alaealised ei saa laenu üheltki ametlikult organisatsioonilt. Isiku vanus määratakse registreerimiseks vajaliku isikukoodi alusel. Siiski, veendumaks, et kõik on õige, kontrollitakse isikukoodi pangas. Selgub, kas sellist isikukoodi on üldse olemas ja kas tal on pangakonto, millele laenatud summa üle kantakse. Kuid selleks, et laen saaks rohkem inimesi, ei nõuta tagatisraha. Kinnisvara või vallasvara ei ole.

Eestis on palju krediidiettevõtteid ja tooteid võimalik nimetada kiirlaenudeks. Üldiselt võib organisatsioone või tulemusi jagada kaheks osaks: esimene on SMS-laenu ja teine ​​on kiire internetiühendus. Pärast mõningaid uuringuid internetis võime öelda, et BIG on praegu kõige tulusam kiirlaenuandja. Kui olete ettevõtte populaarsuse järgi, võite öelda, et liider on SMS-krediit. Tõenäoliselt on SMS-laenu populaarsus tingitud ka nende agressiivsest turundustaktikast ja asjaolust, et nad olid esimesed, kes sisenesid Eesti turule. Nende reklaam oli märgatav algusaastatel, televisioonist raadio, busside ja paberini.

Kuna populaarsus on väga oluline tegur, mis määrab, kui paljud kliendid saavad teenusepakkujat, püüame üha enam mõelda erinevatest meetoditest ja entusiastidest, kuidas meelitada isikut panga või väikeettevõtte kliendina. Sageli käivitatakse erinevaid kampaaniaid isegi autode, reiside ja paljude teiste põnevate asjadega, mida peaaegu kõik meist pöörduvad. Sellised auhinnad näitavad, et ettevõtted teevad hästi ja soovivad jagada oma rõõmu kõigi oma uute ja vanade klientidega.

Üldjuhul on soovitatav vältida igasuguseid kiirlaene ja väikelaene ning kindlasti ei tohiks neid väga kergelt võtta, eriti kui te ei ole kindel, kas teil on võimalik laenu pikemas perspektiivis teenindada. Kui mingil põhjusel esineb probleeme maksetega, kantakse teie juhtum kogumisse ja seejärel on asi tõsisem ning võite jääda Krediidiinfo ja muudesse registritesse. Selle tulemusena ei saa keegi kunagi lubada teil üürida korterit julgete või muude lepingute alusel. Kummaline asi on see, et lepingu allkirjastamine on koormav, kuid tagajärjed võivad olla väga tõsised.

Oluline jälgida intressimäärasid.

Oluline on austada intressimäärasid, mida tavaliselt unustatakse. Intressi võib pidada laenamise üheks olulisemaks osaks just seetõttu, et nad määravad laenu tegelikud kulud. Sageli kontrollitakse ainult laenusummat ja laenuperioodi. Mõlemad näitajad püüavad sageli koguda nii palju kui võimalik, seega on veel aega, et nautida kõike, mis kaasneb suure rahasumma saamisega.

Kiire laenu võtmist võib vaadelda homseks eluks. Seda tüüpi laen on selleks otstarbeks võetud selleks, et teha täna väiksemaid kulutusi, mille edasilükkamine oli võimatu või pidasite tänapäeva naudingut tähtsamaks kui homme naudingut. Kõik ettevõtted, nagu Raha24, Credit24, Monetti ja paljud teised, kelle lugemine võtab sama süsteemi kasutamiseks kaua aega. Püüdes müüa oma raha inimestele, kes tegelikult ei saa laenu teisest, ja põhjus. Neil ei ole võimalust laenu tagasi maksta. Õiguslikust vaatepunktist peab isik tegelikult olema ja jääb tõenäoliselt kauem aega.

Kõigi eeltoodute põhjal soovitame teil hoolikalt kaaluda, kas teil on vaja võtta kiire laen ja kas see on võimalik tagasi maksta, kuid kuupäevad ei muutu punaseks ning maksmisele kuuluva summa intress suureneb ja suureneb. Kui te ei saa teada, kas on vaja laenata, pöörduge selle valdkonna spetsialisti poole või konsulteerige panga krediidihalduriga. Sõltumata nende järjekordade pikkusest võidate pikemas perspektiivis.

Teave

SMS-laenajad otsivad linna võlanõustajatelt abi
Kiirlaenufirmade elu läheb raskemaks