Keelekõrv

Vikerraadio iganädalane keelesaade "Keelekõrv" on mõeldud kõigile – nii eesti keele arengu vastu suuremat huvi tundjatele kui ka kõige tavalisematele keelekasutajatele. Alates 2008. aastast osalevad selle saatesarja saadetes aktiivselt ka Eteri esindajad.

20.06.2008 "Arvi Tavast terminoloogiast"

Eesti Terminoloogia Ühingu liige ja Tallinna Ülikooli õppejõud Arvi Tavast räägib üldkeele ja oskuskeele suhetest.

20.06.2008 "Arvi Tavast oskuskeelest (2)"

Eesti Terminoloogia Ühingu liige ja Tallinna Ülikooli õppejõud Arvi Tavast räägib üldkeele ja oskuskeele suhetest.

8.11.2008 "Infotehnoloogia ja keel (1)"

Eesti Terminoloogia Ühingu juhatuse liige ja Tilde Eesti OÜ peatoimetaja Valli Voor ning sideinsener Hurmi Jürjens räägivad IT-valdkonna kiire arenguga seotud oskuskeele alustest ning uute IT-terminite tutvustamisest ja nende kohta kasutajatelt saadud tagasisidest.

15.11.2008 "Infotehnoloogia ja keel (2)"

Eesti Terminoloogia Ühingu juhatuse liige ja Tilde Eesti OÜ peatoimetaja Valli Voor ning sideinsener Hurmi Jürjens räägivad IT-tõlgete eripärast ja kvaliteedist.

22.11.2008 "Infotehnoloogia ja keel (3)"

Eesti Terminoloogia Ühingu juhatuse liige ja Tilde Eesti OÜ peatoimetaja Valli Voor ning sideinsener Hurmi Jürjens räägivad IT-valdkonna kiire arenguga seotud terminiloomest, uute IT-terminite tutvustamisest ja nende kohta kasutajatelt saadud tagasisidest.

13.12.2008 "IT-keelest (4)"

Eesti Terminoloogia Ühingu juhatuse liige ja Tilde Eesti OÜ peatoimetaja Valli Voor ning sideinsener Hurmi Jürjens räägivad tarkvara lokaliseerimisest.

 

Tagasi üles